• 28 stycznia 2023

Jeśli chodzi o oszczędzanie pieniędzy na ubezpieczeniu samochodu lub zakupach spożywczych, sytuacja jest stosunkowo prosta. Znajdujesz najniższą cenę, upewnij się, że nadal otrzymujesz produkt lub usługę, która wykonuje pracę i iść o swojej działalności.

Ale jeśli chodzi o coś takiego jak catering, to jest to zupełnie inna historia. Jasne, możesz po prostu wybrać najniższą ofertę lub najniższy koszt za talerz z każdego dostawcy - ale co się stanie w dniu wydarzenia? Jak ta "najniższa cena" zostanie odzwierciedlona w jedzeniu, napojach i obsłudze dostarczonej przez firmę cateringową?

Maksymalizacja budżetu na catering to oczywiście bardziej złożone wyzwanie. W zależności od wielkości imprezy, wszystko może być bardzo kosztowne. Ale kiedy myślisz o tym, to jest to tym bardziej powód, aby chronić swoją inwestycję i upewnić się, że twoje pieniądze dostaje najlepszy wynik możliwy. Jeśli szukasz maksymalizacji swojego budżetu na catering, oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć.

1. Nie wszystkie firmy cateringowe są takie same

Może być kuszące, aby zatrudnić pierwszą firmę cateringową, którą napotkasz, tak długo, jak wydają się w połowie przyzwoite. W końcu masz długą listę rzeczy do zrobienia. Ale to podejście często powoduje problemy później, gdy że ograniczenia caterer i / lub nieprofesjonalizm wychodzi na powierzchnię. Robiąc dodatkowe badania, aby znaleźć wysoko oceniane caterer, z doskonałym poziomem zadowolenia klienta, jest prawdopodobnie najbardziej produktywną rzeczą, którą można zrobić we wczesnych etapach planowania catered wydarzenie.

2. Im więcej wiesz o swoim tłumie, tym lepiej na tym wyjdziesz.

Pieniądze są często marnowane przez nie do końca jasne zrozumienie, ile osób będzie uczestniczyć w twoim wydarzeniu, lub co będą chcieli jeść i pić. Im bardziej możesz "wwiercić się" w pytania, kto tam będzie i jakie rodzaje jedzenia i picia będą popularne, tym większe szanse na wydanie odpowiedniej ilości pieniędzy na odpowiednią ilość jedzenia i usług - tym samym maksymalizując swój budżet.

3. Maksymalizacja budżetu może oznaczać konieczność zapłacenia trochę więcej

Nie chodzi o to, aby iść po najniższą ofertę. Po tym wszystkim, chcesz jakości w zakresie żywności i usług. Podpisanie z najniższym oferentem w zamian za zauważalny spadek jakości nie jest tak naprawdę maksymalizacją budżetu. W wielu przypadkach jest to po prostu maksymalizacja bólu głowy! Zbadaj dokładnie swoje opcje i wybierz firmę cateringową, która dostarczy prawdziwą wartość za pieniądze - nie tylko najniższą możliwą cenę.

Najlepsza wersja Twojego wydarzenia

Kiedy wyruszasz, aby znaleźć firmę cateringową dla swojego wydarzenia - niezależnie od tego, czy jest to duże spotkanie firmowe, czy mały piknik z rodziną i przyjaciółmi - chcesz stworzyć najlepszą możliwą wersję tego wydarzenia. Oczywiście będziesz chciał utrzymać koszty na niskim poziomie, ale nie kosztem sukcesu imprezy. Kluczem jest znalezienie partnera cateringowego, który zna się na rzeczy i który pomoże Ci podjąć produktywną decyzję.

Top