Finger Food

Strona główna / Finger Food

Catering dla firm


Eleganckie bankiety, gale, przyjęcia okolicznościowe oraz inne eventy tego typu wymagają odpowiedniej oprawy. Jej podstawą są zaserwowane przekąski, które wprawią Twoich gości w doskonały nastrój i zachwycą nawet tych najbardziej wymagających. Wybierz naszą ofertę, a zapewnimy Ci catering coctailowy na najwyższym poziomie.
catering finger food warszawa
Dlaczego nasz finger food?

Poznaj zalety naszego cateringu coctailowego (finger food) i rozsmakuj się w niebanalnych przystawkach.

Walory estetyczne

Nasze przekąski zachwycają nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Podawane są głównie na eleganckich, melaminowych łyżeczkach w dowolnie wybranym przez Ciebie kolorze oraz w szklanych naczyniach.

Różnorodność smaków

W naszym menu znajdziesz eleganckie przystawki na zimno lub na gorąco. Przygotowujemy ciekawe kompozycje smakowe słonych potraw, jak również patery ze słodkimi i wykwintnymi deserami.

Profesjonalna obsługa

Nasi kelnerzy zatroszczą się o właściwą ekspozycję przekąsek, tak by Twoi goście cieszyli się ich smakiem bez ryzyka pobrudzenia się czy wyszukiwania ich pomiędzy innymi potrawami.
Warszawa
Catering w Warszawie

Oferujemy szeroki pakiet usług cateringowych dla firm oraz klientów indywidualnych w Warszawie i okolicach. Skontaktuj się z nami również, jeśli potrzebujesz pomocy na terenie innych miast Mazowsza. Obsługujemy zarówno kameralne przyjęcia, jak i imprezy na szeroką skalę. Zapraszamy do współpracy.