Buffet Menu

Strona główna / Buffet Menu
Menu bufetowe

Jeśli organizujesz imprezę i szukasz profesjonalnej obsługi cateringowej oraz zależy Ci na tym, by menu bufetowe było opracowane z dbałością o każdy detal – postaw na współpracę z nami. Zagwarantujemy Ci kompleksową obsługę przyjęcia oraz potrawy, które będą nie tylko pięknie wyglądać, ale jednocześnie doskonale smakować.
Catering na przyjęcie warszawa
Dlaczego nasz catering na imprezy bufetowe?

Zaskocz gości wspaniałymi potrawami i zorganizuj przyjęcie razem z naszym cateringiem.

Indywidualne kompozycje

Zestaw dań komponujemy specjalnie na Twoje przyjęcie, tak by pasowały do charakteru imprezy oraz preferencji gości. Chętnie doradzamy w doborze ilości i rodzaju potraw oraz napojów.

Bogaty wybór dań

Na imprezy zasiadane przygotowujemy przystawki zimne, dania gorące, sałatki, finger food, desery. Posiadamy gotowe propozycje menu, jednak jesteśmy też otwarci na indywidualne życzenia.

Profesjonalna obsługa

Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie organizacji eventu i służyć fachową poradą, a w dniu przyjęcia nasi kelnerzy dyskretnie i sprawnie zatroszczą się o Twoich gości.
Catering w Warszawie

Oferujemy szeroki pakiet usług cateringowych dla firm oraz klientów indywidualnych w Warszawie i okolicach, a także na terenie całego województwa mazowieckiego. Obsługujemy zarówno kameralne przyjęcia, jak i imprezy na szeroką skalę. Zapewniamy również wsparcie przy realizacji wszelkich usług dodatkowych (dekoracje, oprawa muzyczna, inne atrakcje dla gości).